Багато століть людський геній створює музичні твори, здатні проникнути в найтонші струни людської душі. Музика висловлює всілякі людські емоції, співпереживає їм, розкриває глибший внутрішній сенс подій, що відбуваються.
Похоронний будинок «Обеліск» надає Вам можливість провести похорон за вищим класом – із залученням жалобного оркестру. У музичному репертуарі оркестру є безліч зразків зарубіжної та вітчизняної класики, здатної розкрити всю глибину трагічності події, висловити без слів гіркоту та переживання оточуючих. Також жалобний оркестр підкреслить заслуги покійного перед рідними, суспільством та державою, надасть події великої значущості. Похоронний будинок «Обеліск» надасть Вам послуги лише найкращих музикантів – майстрів своєї справи.
Ми подбаємо про те, щоб проводи людини в останній шлях були гідними його світлої пам’яті, а музичний супровід траурної ходи надасть ритуалу індивідуальності та особливості. Похоронний будинок «Обеліск» – це Ваша надійна опора та підтримка, вірний соратник та друг у питаннях настільки сумного характеру. Ми подолаємо це горе разом.
Замовити жалобний оркестр Ви миєте за телефоном, вказаним на нашому сайті.