Згадувати померлого за поминальною трапезою — найдавніший звичай наших предків. За їдою прийшли згадують всі переваги і добрі справи покійного за його життя, відзначають його позитивні якості, розповідають пам’ятні випадки. Така дружня бесіда ріднить скорботних, полегшує їхнє горе, надає віри та надії у світле майбутнє, допомагає подолати гніт скорботи та всепоглинаючої туги..

Саме тому поминальна трапеза є важливою частиною проводів людини у інший світ. Похоронний будинок «Обеліск» організує для Вас поминальну трапезу з урахуванням не лише Ваших уподобань та фінансових можливостей, а й релігійних звичаїв та обрядів. Ви можете бути впевнені, що Ваші клопоти обмежаться лише погодженням меню та кількості запрошених. Все інше похоронний будинок «Обеліск» візьме на себе. Для Вас ми організуємо якісне та ненав’язливе обслуговування, смачний обід та комфортне приміщення у будь-якій точці міста. Повірте, поминальна трапеза організована похоронним будинком «Обеліск» забезпечить Вам гідні поминки та теплу атмосферу в такий непростий час.

Будьте спокійні, з похоронним будинком «Обеліск» Ви отримуєте не тільки якісне обслуговування з урахуванням усіх ваших побажань, а й щире співчуття та розуміння з боку наших співробітників, які підтримають Вас та допоможуть провести похорон за вищим розрядом.

Зателефонувавши за вказаним телефоном, Ви зможете переконатися у нашому професіоналізмі.