Похоронний будинок «Обеліск» надає повний комплекс послуг з оформлення всіх необхідних документів. Ми завжди готові допомогти Вам в отриманні:
– медичної довідки про смерть;
– гербового свідоцтва про смерть;
– довідки про отримання допомоги;
– інших необхідних документів.
Співробітники похоронний будинок «Обеліск» як ніхто розуміють увесь тяжкість і біль Вашої втрати і готові підставити своє плече допомоги цієї важкої хвилини. Ми готові взяти на себе всі клопоти, що стосуються офіційної сторони цього питання, і позбавити Вас від стомлюючих черг, документальної тяганини та нескінченного очікування. Медичну довідку про смерть, гербове свідоцтво про смерть, довідку про отримання допомоги та інші документи дуже складно оформити в нинішніх умовах безлічі необхідних для проходження кабінетів та інстанцій, але наш похоронний будинок «Обеліск» допоможе Вам швидко і з мінімальним. Ми цінуємо Ваш час і зробимо все, щоб позбавити Вас цих тяжких процедур у мінімальні терміни і з максимальною ефективністю.
Похоронний будинок «Обеліск» розуміє, що в такий складний період життя Вам насамперед потрібна співчуття, участь і моральна підтримка. Усі інші турботи ми візьмемо на себе. Телефонуйте за вказаним телефоном на нашому сайті і отримайте відповіді на запитання, що Вас цікавлять.