Церква здавна є частиною духовного буття людського і навіть після відокремлення духу від тілесної оболонки вона продовжує впливати на неї. Церкві дана влада молитися за покійну душу, тим самим проводжаючи її в інший світ, супроводжуючи на цьому шляху і вказуючи вірний напрямок.
Похоронний будинок «Обеліск» враховує кожне Ваше бажання і відповідно до нього готовий організувати для похорон відспівання померлого священиком. Значення даного ритуалу дуже значне, оскільки під час нього читаються особливі молитви, у яких питається відпущення гріхів, невиконаних клятв, не сповіданих гріхів покійника. Аналогічно прочитані тексти простолюдином такого впливу немає. Тому похоронний будинок «Обеліск» готовий надати Вам все необхідне, щоб ми разом змогли подбати про світ душі, що залишає нас, про її прощення і прийняття в простори Вічного Життя. Відспівування священиком супроводжує дане прагнення, бо немає на світі більшої благодаті, ніж тієї, яка може зійти на покійного за Божим наказом.
Похоронний дім «Обеліск» впевнений, що відспівування в церкві допоможе провести дух покійного на шляху до вічного заспокоєння і миру або до шляху покарання, що визначається земними вчинками людини. Лише відспівування посприяє якнайшвидшому очищенню душі та її подальшій подорожі у світ, влада над якою ніхто з нас не має. Зателефонуйте нам для уточнення подробиць по телефону, вказаному на сайті.