Похоронний будинок «Обеліск» має величезний досвід оформлення вантажу 200 по Україні, країнах СНД та світу, організує транспортування та перевезення тіла померлого в спеціальному герметичному контейнері від місця смерті до місця поховання.
Сам термін – «вантаж 200» – з’явився у військовому середовищі та позначав транспортування вбитих або померлих людей у ​​спеціальному герметичному контейнері (запаяну цинкову труну) до місця поховання. Вважається, що термін пішов із часів Афганської війни – 200 кг – це вага цинкової труни з тілом померлого.
Організація переїзду включає доставку вантажу 200 до аеропорту або залізничного вокзалу, контролю завантаження, а також оформлення митної документації. При відправці необхідно бальзамування тіла покійного, похоронний будинок «Обеліск» візьме на себе весь клопіт з організації бальзамування та поміщення тіла в спеціальну цинкову труну. Ми також організуємо зустріч вантажу 200 і доставки безпосередньо до місця поховання.
Всі ці послуги виконуються за участю висококваліфікованих професіоналів, які гарантують високу якість роботи.
Похоронний будинок «Обеліск» надає своєчасні консультації щодо проведення похорону за кордоном, допомагає в організації та супроводі ритуальних послуг у всьому світі. Для отримання детальної інформації про транспортування вантажу 200 телефонуйте на нашому сайті.