На жаль, наші кохані не можуть жити вічно. Для тих людей, яким важко перенести процес поховання, похоронний будинок «Обеліск» пропонуємо послугу кремації тіла померлого. Кремація як вид поховання використовувалася ще в давні часи. Люди того часу сприймали вогонь як божество і вважали, що передання вогню тіла померлого родича забезпечить його захист у потойбічному світі. В наш час все частіше користуються кремацією через кілька причин. Дехто вважає кремацію більш природним видом поховання, ніж поховання в землю. Інші, просто не хочуть, щоб їхні тіла розкладалися в землі, а треті, вважає кремацію менш емоційним видом поховання.
Процес кремації є горіння тіла померлого за рахунок поданих в камеру кремаційних печей потоків газу. Для кремації померлий повинен бути поміщений у труну з пального матеріалу. У деяких крематоріях допускається присутність родичів при поміщенні труни у піч. Послуга кремація полягає в наступному: фахівці похоронного будинку «Обеліск» кремують померлого, потім його прах поміщають у спеціальну урну, яку можна поховати або залишити у себе. Урни виготовляються з різних матеріалів та форм. Вони можуть бути прикрашені символічним малюнком або гравіюванням, табличкою. Загальна кремація відрізняється тим, що не передбачає видачу праху. Важливо розуміти, що на кремації поховання не закінчується. Надалі необхідно поховати урну в землю, або розвіяти порох за вітром.
Кремація – сучасний екологічно чистий вид поховання померлих. Похоронний будинок «Обеліск» готовий здійснити цей процес поховання. Телефонуйте за вказаним на сайті телефоном, і ми Вам допоможемо.