Гідне ставлення до померлих, повага почуттів скорботних давно вважається основним завданням похоронного будинку «Обеліск». Однією з головних складових гідного ставлення є створення останнього образу. Бальзамування, посмертний макіяж, посмертна реставрація особи – всі ці методи використовуються для відображення образу покійного. Похоронний будинок «Обеліск» розуміє, наскільки тяжка Ваша втрата і готова допомогти пережити цей важкий час.
Бальзамування є найбільш поширеним методом і проводиться, як правило, в наступному порядку: 1) ін’єкція судин: 2) обробка порожнин; 3) ін’єкція м’яких тканин. Бальзамування можна використовувати не тільки для дезінфекції, відновлення зовнішнього вигляду та забезпечення збереження тіла до дня похорону, але й для збільшення тимчасового проміжку при проведенні макро- та мікроскопічного дослідження органів та тканин трупа, що дозволить покращити якість діагностики при аутопсіях.
Техніка реставрації пошкоджень особи, сучасні можливості посмертного макіяжу дозволяють похоронному будинку «Обеліск» зробити образ покійного прийнятним для огляду під час прощання та похорону.
Посмертний макіяж включає необхідне маскування синців, за необхідності, зшивання тканин, округлення плоских або зневоднених кінчиків пальців і професійний манікюр. Для прискорення очищення нігтів слід надягати покійному гумові рукавички, попередньо обробивши спреєм з розчином відбілювача та води. Це також допоможе видалити нікотинові або жовті плями на нігтях.
Похоронний будинок «Обеліск» розуміє, що образ коханої людини під час похорону на довгі роки зберігається в пам’яті близьких, гідний образ покійного допомагає зціленню душевних ран скорботних. Необоротні посмертні зміни, нерідкі випадки каліцтва та травми внаслідок аварій та катастроф ставлять родичів перед необхідністю прощання із закритою труною. Проте для похоронного будинку «Обеліск» такі випадки все рідше стають на заваді.
Телефонуйте за вказаним телефоном і ми Вам допоможемо.