У сучасних реаліях нерідко зустрічається ситуація, коли місце, де людину спіткає смерть, і місце поховання знаходиться за безліч кілометрів один від одного. Також у цій ситуації важливе місце мають погодні умови на час поховання, кількість людей, які прийшли на похорон, та багато інших об’єктивних та суб’єктивних моментів.
Саме з цих причин похоронний будинок «Обеліск» пропонує Вам послуги власного автопарку, оснащеного різними видами транспортних засобів, передбачених як для транспортування труни з тілом, так і для перевезення скорботних по Україні та країнах СНД. До них відносяться різні види автомобілів, катафалків та автобусів, кожен з яких відповідає всім необхідним технічним стандартам і нормативним документам. Також в наявності є спеціальні катафалки, оснащені необхідною холодильною технікою, що застосовується для перевезення тіла на тривалі відстані в жаркі пори року. Хочеться зазначити, що всі перевезення похоронний будинок «Обеліск» здійснює як на ближні, так і на далекі відстані, зокрема як у межах України, так і територією країн СНД.
Ми готові вжити будь-яких дій, аби виконати Ваші побажання і при цьому врахувати всі необхідні терміни та фінансові обмеження..
Зателефонуйте за номером вказаним на сайті для отримання більш детальної інформації про транспортування по Україні та країнах СНД.