Людське життя дуже стрімке і неоднозначне. Кожен новий день подарований нам Богом і ми не маємо влади над власним майбутнім. Ми є знаряддям у руках Великого Провидіння та Долі, які можуть бути як вірними друзями та сподвижниками, так і нещадними та безжалісними суддями, які строго та безапеляційно зважують усі наші праведні та не богоугодні діяння. І в який бік схилиться ці ваги, на нашу користь чи проти нас, ми не можемо передбачити. Це від нас не залежить і нам не підвладне. І найчастіше це рішення є настільки непередбачуваним, що людина не може точно сказати, що їй принесе день майбутній.

На жаль, наше життя швидкоплинне і рано чи пізно до всього земного приходить кінець, у тому числі й людського життя. Ця подія приносить тугу, злість, гіркоту, сльози в будинок кожного, кого осягає подібна доля. Розуміння, підтримка, участь і співчуття – ось те мале, що може полегшити страждання кожної людини, життя якої прийшла смерть. Смерть коханих, дорогих, єдиних і незамінних людей, смерть передчасна і закономірна, природна і не випадкова – якою б вона не була, лик її єдиний, а підсумок – нещадний.

Саме цієї сумної хвилини Вашому горю може допомогти похоронний будинок «Обеліск». Ми не вміємо воскресати, нам не відомі причини подій, що відбуваються, ми не відшкодуємо Вам втрату дорогої і близької людини, але ми допоможемо Вам гідно проводити її в останній шлях, і постараємося зробити все можливе, щоб хоч на тисячну частку принести Вашому серцю заспокоєння і допомогти прийняти події, що відбуваються. Співробітники похоронного будинку «Обеліск» професіонали своєї справи, але в той же час усі ми однакові люди і ходимо однією землею, дихаємо єдиним повітрям і чуже горе нам не чуже. Будьте певні, що ми як ніхто вже встигли випити цю гірку чашу втрат і за цей час змогли навчитися приймати такі події. І ми готові поділитися з Вами своїм досвідом та розумінням даного етапу життєвого шляху кожної людини.

Щоб допомогти самотній душі досягти кінцевого пункту свого призначення, насамперед потрібно попрощатися з його тілесною оболонкою. Саме з цією метою створено похоронний будинок «Обеліск», який надає цілий спектр ритуальних послуг та товарів.

Ритуальні послуги:
— організація похоронних обрядів;
— підготовка тіла до похорону;
— бальзамування;
—  посмертний макіяж;
— кремація;
— оформлення документів;
— поховання;
— юридична допомога;
— виготовлення пам’ятників та надгробків;
— евакуація тіла;
— транспортування Україною та країнами СНД;
— кріозбереження;
— вантаж 200;
— консультація та супровід похорону за кордоном.

Ритуальні товари:
— Жалобні вінки;
— Могильні хрести;
— Похоронна атрибутика;
— Труни;
— Катафалки.