Похоронний будинок «Обеліск» було засновано у 2008 році. Офіс організації знаходиться за адресою м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 40. За весь час існування похоронного будинку «Обеліск» нашими співробітниками було реалізовано безліч замовлень, до кожного з яких застосовувався індивідуальний підхід. Ми усвідомлюємо, що в даному випадку неможливо підігнати всіх клієнтів під одну лінійку, тому хочемо запевнити Вас, що тільки в нашій компанії Ваша історія буде вислухана з максимальною увагою та делікатністю, і ми зможемо надати Вам весь необхідний пакет послуг відповідно до Ваших вимог та уподобаннями.

Похоронний будинок «Обеліск» оснащений всією необхідною матеріально-технічною базою для проведення подібних заходів. У нас є чітко налагоджена мережа партнерів та організацій, які допомагають нам обслуговувати процес похорону відповідно до замовлення. Також похоронний будинок «Обеліск» забезпечує власне виробництво необхідної ритуальної продукції, що дозволяє нам дома розробляти ексклюзивні проекти необхідних товарів.

Похоронний будинок «Обеліск» щиро співчуває Вашій втраті, але ми переконані, що разом ми зможемо реалізувати всі Ваші задуми та попрощатися з людиною, яка порушила поріг земного існування і відкрив перед собою дорогу в царство Вічного Світу та Добра.